Совкомбанк закрив операцію з купівлі Джії Мані банку

Джії Мані банкСовкомбанк закрив угоду з придбання 100% Джії Мані банку, підконтрольного корпорації General Electric, йдеться в повідомленні Совкомбанку. Сума угоди не розкривається.

Всі офіси Джії Мані банку в першому півріччі поточного року будуть переведені на єдиний бренд Совкомбанку. На посаду голови правління Джії Мані банку призначений Кирило Соколов, який раніше обіймав посаду першого заступника голови правління Совкомбанку.

Самые настоящие сцены секса в фильмах. | Маленький размер груди категория порно видеочата Бонгакамс. | Магазины, магазин канцтоваров челябинск.

Стратегія об’єднаного банку полягає у створенні федерального банку для клієнтів старшого і середнього віку. Угоду про купівлю було підписано наприкінці жовтня 2013 року.

Сукупні активи Совкомбанку за МСФЗ на 31 грудня 2013 року склали 124,5 млрд руб., що на 31,7% вище від аналогічного показника 2012 року. Чистий прибуток за 2013 рік дорівнює 3,7 млрд руб., що на 152,1 млн руб. (4,3%) більше аналогічного показника 2012 року, відзначає Газету.ру.

admin