• Пн. Бер 20th, 2023

Economic news / Економічні новини

News of economy, energy, trade, finance / Новини економіки, енергетики, торгівлі, фінансів

США заборонили імпорт золота із Росії

Відadmin

Чер 29, 2022

Управління контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США (OFAC) заборонило імпорт золота з Росії. Прес-реліз опубліковано на сайті відомства. Заборона застосовується до всього золота російського походження з негайним набранням чинності.

«Ввезення до Сполучених Штатів золота російського походження без наявності ліцензії чи іншого дозволу OFAC заборонено, за винятком випадків, передбачених законом. Під цю ухвалу не потрапить золото російського походження, яке до сьогодні перебувало за межами Російської Федерації», — зазначено в заяві.

Американський Мінфін нагадав, що до ембарго на золото вже пообіцяли приєднатися решта країн «Великої сімки». 27 червня учасники G7 заявили, що мають намір відрізати Росію від участі у світових ринках та обмежувати її доходи, у тому числі від золота.

Того ж дня ембарго на російські золоті вироби анонсувала Канада. Держсекретар США Ентоні Блінкен розповів, що відмова країн G7 від імпорту золота з Росії позбавить Москву близько 19 мільярдів доларів на рік.